SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes bmw 320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
120318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes bmw 320 diezel vollan anglez 044-433-335

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
London, United Kingdom
044-655-012
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »