SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Passat CC
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
120319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është në gjendje Perfekte nuk ka asnje Defekt,Km te garantuara,serviset e kryera në rregull,vetura gjendet ne zvicerr por mund ta bi ne kosove +37744582284 wats up & viber
Informata rreth publikuesit
Valmir
Prishtinë
Mushtishtë(zvicërr) [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »