SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E 270
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2002
ID e produktit :
120328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E class 270 karavan DieselPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ajriz
Prizren
049695179
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »