SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes VW golf 5 1.9 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
120334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen ne gjendje shum te rregullt, gjithashtu vetura i ka te kryera te gjitha serviset me rregull
045/905-904
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »