SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes BMW 320em
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
120336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes bmw 320em disel 2.0 kilomtrat e garantura me liber te servisit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besirr
Prishtinë
044798796
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »