SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel vectra
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
253,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
120353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vectra e sa po ardhur nga slovenija.
Viti prodhimit 2004 serija fundit.
Postuar nëpërmjet celularit.
Nr telit 049 662378.
Informata rreth publikuesit
Ndermarrja Mejdi Grejqevci
Prishtinë
044177707 ..04985022
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »