SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Nissan
Çmimi fillestar :
€2,100.00
Ju kurseni :
€800.00 (39% zbritje)
Çmimi :
€1,300.00 Çmimi rritet në €2,100.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Lloji :
Nissan Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
128
Motori (kubik) :
128.00
Viti :
1989
ID e produktit :
120355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent Nissan S13 ne gjendje komplet te rregullt me të dhana:

Kubikazhë 1.8
-16V
-Kilometrazh 128.000
-Benzin
-Transmisioni:Manual
Çmimi 1500 (i diskutueshem)

Numer telefoni: 045267051 (Vebi Abazi)
Numer telefoni: 045634716
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
044835635
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »