SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 - 2004
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
120382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW golf5 - 2004 - 1.9 TDI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbresh
Bronx, New York
045217717
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »