SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 220 Eleganc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
120388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Mercedes cdi eleganc - 2006
Automatik tip tronik
Navi CD
Climatronik
Senzor parkingu para dhe prapa
Senzor shiu
4 Xhamat elektronik
Pasqyret elektornike
Pasqyrja mrena me cenzor
Karrigat me nxehmje
Karrigat elektronike
Tempomat
4 goma te dimrit me fellne 225 45 R17
Dritat robot
Shiber
Xenon
Bixenon
Full extra
Kerri osht ne gjendje shum tmir
Per me shum info 044108626 ose
Ne viber +37744108626
Informata rreth publikuesit
Bujar
Klinë
044108626
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »