SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jeep grand shiroco viti 2002 2.7 dizell .
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '16
Lloji :
Jeep
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
120393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeep shiroco 2002 asht 2.7dizel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uveys
Prizren
045686847/045696970
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »