SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mini Cooper S 1.6 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
Lloji :
Mini Cooper S
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
72,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
120409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt ka vetem 72.000 km regjistrim deri me 06.11.2016 i ka 2 par fellne dimer dhe ver dhe eshte i posaardhur nga zvicrraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim Era
Mitrovica, Kosovo
049701534
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »