SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes S clas
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
120411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz S clas
4.0 Dizel 280ps FULL EKSTRA
Long verzion (Presidencial)
Me senzor shiu
Senzora para mbas
Dritat Xenon
Shpejtsi tempomat ne vollon
Airmatik
Ulset i levizse para dhe mbrapa
Ftofj,ngrohje,memorie,masazh ne ulse para dhe mbrapa
Dyrt vakum i mbyllen vet
Perde mbrapa
Gjamat e zi fabrio
Navigacionsistem
Telefon para mbrapa
Cd player me 6Cd
Muziken Boze
etj
Numri kontaktues: 044396665
Informata rreth publikuesit
Leo
Prishtinë
044396665
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »