SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Nissan 100nx ne gjendje te rregullT
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Lloji :
Nissan 100 NX
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
ID e produktit :
120415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nissan 100nx eshte ne gjendje te rregult
Viti i prodhimit 92-sh
Km: 190000
Per me shum na kontaktoni
044-475-498 (+viber)
Informata rreth publikuesit
Arjanit
Mund te takohum [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »