SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2000
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
3,000,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
120416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 2000 1.8 turboPostuar nëpërmjet celularit. 044992759
Informata rreth publikuesit
Leonard
Celina
044992579
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »