SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet.skuteri mondial 150 kubik
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Lloji :
MZ
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
5,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2006
ID e produktit :
120418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skuteri mondial 150 kubik ne gjendje perfekte i ka 5000km t kalume maskat i ka kapak t grithta ama shkon shum mir na kontaktoni vetem ne viber +38649342170tnëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elmir
Mitrovica, Kosovo
049342170
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »