SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '16
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
288
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2000
ID e produktit :
120419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
me marrveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Heroik
Pejë
049797960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »