SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
xhip Nive
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '16
Lloji :
Jeep Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2006
ID e produktit :
120420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet xhip nive pa asnje defekt viti i prodhimit 2006 Nr kontaktues 044 233 850 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vlera
Pristina
044505021 ose 045505021
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »