SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MINI clubman 1.6 ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasq
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Lloji :
Mini Clubman
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
147,339
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
120440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MINI clubman 1.6

ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio,, Airbags, Rregullues Klime,

mini cuper clubman eshte ardhur nga zvicrra

Pa Dogan

+37745666118
Informata rreth publikuesit
Valon
Pristina
+37745666118
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »