SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover Discover 2.5 Td5
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
Lloji :
Land Rover
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
ID e produktit :
120444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Land Rover Discover ne gjendje te rregullt regjistrim posedon edhe 8 muajPostuar nëpërmjet celularit. Nr. 045 83 83 61
Informata rreth publikuesit
Labi
Aigle, Switzerland
045838361
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »