SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1993
ID e produktit :
120455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golfi osht ne gjendje trregullt i ardhur nga jasht vendit per me shum informat kontakto nr : 049=819-568 . Qmimi i diskutushem
Informata rreth publikuesit
hajdin
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »