SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1996
Ekstra :
ABS, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Rregullues Klime
ID e produktit :
120456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht e ardhun nga jasht vendit osht ngjendje trregullt me hargjime te vogla nr kontaktus ; 049-819-568 . Qmimi diskutushem
Informata rreth publikuesit
hajdin
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »