SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 SportBack 170ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
120472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A3 2.0 diesel ne gjendje perfekte, i gatshem per qdo lloj prove dhe i garantuar. Vetura ka : ** Motor 2.0 125kw 170ps ** Viti i Prodhimit 18.06.2008 ** Komanda ne timon ** Shpejtesit ne timon ** S-line Fabrikisht ** Senzora parkingu ** Karrigat me ngrohje ** Klimatronik ** Xhama te zi fabrikisht ** Navigacion ** Tempomat ** ABS / ESP / ESR ** Centrall ** Board Computer ** Xhama elektronik ** Km te garantuara 167.000Km ** Liber Servisi ** servis te kryer me 01.04.2016 ** Shpenzime Shume te Vogla ** Regjistrim deri me 01.01.2017 ** Vetura eshte ne RKS ** Sapo Doganuar dhe rexhistruar ** E ardhur nga Zvicra ** Nderrime nuk bejme ** CMIM TE ARSYESHEM 045 633 955

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valmir
Ferizaj
045633955
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »