SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Makine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Lloji :
Ford Courier
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
38,000
Viti :
1996
ID e produktit :
120502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Makine Ford Courier, me dokumenta te rregullta, makine pune (Mallarash)
Informata rreth publikuesit
Ardian
0686470102
Rruga Niko Avrami, Banesa 73/4 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »