SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes x5 mpaket me dogan paguar
Çmimi :
€23,900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
17,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
120518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw x5 mpaket me full ekstra me dogan paguar panaram

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besim
Prishtinë
044 644 622
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »