SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes audi a6 3.0 me dogan paguar
Çmimi :
€25,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
120520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a6 3.0 tdi me dogan paguar me full ekstra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besim
Prishtinë
044 644 622
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »