SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes reno espase me dogan paguar
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
Lloji :
Renault Espace
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
120521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes reno espase dizel me dogan paguar shum gjendje mir teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besim
Prishtinë
044 644 622
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »