SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet skuteri 150cc 400€
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
333,333
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
1111
ID e produktit :
120539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
skuteri dhez ne 3 mnyra me dukme me kemb dhe me digitron gjithashtu ka alarmin nese don me vjedh dikush ose vetem me prek alarmi ban dhe mundeni me dhez me digitron njeashtu dhe te fiket me të skuteri eshte ne gjendje mjaft te mir si nga mbrenda dhe nga jasht sidomos per hjeshi fjala e fundit per me shum muni me pa edhe vet live e ne foto nr:044-629-390 faleminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
044-629-390
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »