SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 4 1.9 tdi
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,990,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
120555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9 tdi i po sa ardhur nga zvicrra shum gjendje mir teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besim
Prishtinë
044 644 622
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »