SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 5 1.9
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,440,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
120562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golfi shum i rujtem krejt nrregull o me rryp te ndrrum me zzamajas , kilometra pak fellne tmira regjistrim edhe 11 muj veq naft mi qit edhe me i ngra per me shum edhe viber +37745412030
Informata rreth publikuesit
kaci-style
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »