SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 7 1.6 TDI Senzora Pulla ne vallon 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:33
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
120576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


VW Golf7 1.6 TDI, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW Golf7 1.6 TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY
* Viti i prodhimit 2013
* KLIMATRONIC
* NAVIGACION
* Karrikat ALKANTARA
* SENZORA Parkingu PARA dhe MRAPA
* Nxemje ne Karriga
* Multifunksion
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Pasqyret palohen ne menyr automatike
* Senzora Shiu
* Senzori i Lodhjes
* Goma te reja
Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 251 965
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »