SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c 200 2006
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,132
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
120596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES C 200 CDI 6 SHPEJTSI MANUAL VITI I PRODHIMIT : 2006 NE GJENDJE SHUM T`MIR TEKNIKE KLIMATRONIK ESP TEMPOMAT BORD KOMPJUTER TIMON SERVO ABS AIR BAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE MBYLLJE QENDRORE SENZORA PARKINGU SENZORA SHIU KARRIKAT ME NXEMJE GOMA TE VERES TE REJA ETJ... QMIMI : 8200 EURO NDRRIM NUK BOJ PER ME SHUME INFO: +37744102177
Informata rreth publikuesit
Hetem
Prishtinë
044102177
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »