SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel zafira 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
120607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel zafira 2.2 esht ne gjendje te mir likut karrikat me nxemje shumm e rujtnee per marakli boj edhe ndrrim qe mkonvenon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
egzon
Prishtinë
045598451
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »