SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '13
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
12062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel astra 1.4 esht ne gjendje shum te mir :D
Informata rreth publikuesit
Beessii
Therandë
049201218
Therand [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »