SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
120635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 1.8T 2001

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Gjilan
049671799
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »