SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel kadet
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Lloji :
Opel Kadett
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
152,348
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
120636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel kadet 1.6 benzin viti 1989 regjistrimi ika dal me daten 10-04-2016 denim nuk ka

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prizren
+37745586091
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »