SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
450,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2000
ID e produktit :
120639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes fiat 2.8 tdi viti i 2000 450000 km i ardhur nga sllovenija kombi asht i dryshkur anash edhe gjami par asht i krisur servisat me rregull llamellen duhaet me ja mush 80 ero gjami 50 ero gjithsej 200 ero investim nkombi me ba tip top motorri shum i mir kontakt nviber 0038641583163
Informata rreth publikuesit
xaki
Therandë
049332858
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »