SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 308 ,, 1.6 disel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
120651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 308 1.6 HDI (dizel) Panoram6shpejtsiViti ne dhjetor 2009Me km te garantuar 165mi Me liber te servisitVetura osht full extra Meni fjal tip top I sapo ardhur nga Zvicra049/ 822-511

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
halit
Gjilan
049 822 511
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »