SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw x6
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
107,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2009
ID e produktit :
120659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw x6 full extra asht i punun nga Lumma

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rahim
Kazincbarcika
Viber +36308736379
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »