SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 6 2.0 rline me dogan paguar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,888
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
120661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golg 6 2.0 rline me dogan paguar shum gjendje mir teknike automatik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besim
Prishtinë
044 644 622
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »