SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 5 automatik me dogan
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
70,267
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
120662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 2.0 tdi automatik me dogan paguar me liber servisit 70 mi i ardhur nga zvicrra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besim
Prishtinë
044 644 622
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »