SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touareg 5.0 v10 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
VW TOUAREG
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2008
ID e produktit :
120663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touareg esht ne gjendje te mir
Esht me tabela te zvicres
Ka fellget e veres 20 zoll
Ka fellget e dimrit 19 zoll

Qmimi si pas marveshjes
Tel 049 103 939 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erik
049103939
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »