SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent!!! Golf 4 1.9 dizel
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
120670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjentisht Golf 4 dizel 1.9 TDI me 2 tkuqe, viti i prodhimit ne fund te 2001, 5 dyer, manual, Klime, ABS, fellne te bukura alumini, goma te reja te veres.etj. Regjistrim deri ne fund te majit 2016.
Vetura eshte shume e ruajtur, ne gjendje te rregullt dhe nuk ka nevoj asnje investim.
Pres bleres serioz!

Tel +377/44 290 352
Informata rreth publikuesit
Azem
Dardanë
044368758
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »