SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Speed Fight 2 AC 50c
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
120677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot SpeedFight 2 AC
Me dogan t'paguar
viti 2001
50c
.
Informata rreth publikuesit
Peugeot
Prishtinë
044473304
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »