SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1983
ID e produktit :
12068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 1 per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrin 044 222 728
Informata rreth publikuesit
jeton
Klinë
044 222 728
Kline [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »