SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw caddy pikap
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
120682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikapi viti i prodhimit 2003 1.9 TDI ne gjendje shum t mir me tabela t huaja vetura posedon klim,abs,centrall,gjama elektronike per me shum na kontaktoni ne tel-viber +37745379858

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
selimaj
044379858
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »