SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 313 CDI Viti Prodhimit 12/12/2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Viti :
2007
ID e produktit :
120688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes 313 CDI - Viti Prodhimit 12/12/2007

Tel : 049/480-355
Informata rreth publikuesit
Dritero
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »