SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel insignia 2012
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Lloji :
Opel INSIGNIA
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
120690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel insignia 2012
130 mi te garantuara
me rryp te ndruar motorrit komplet dhe rrypi i jashtem komplet
me servis
gumat e reja dimer vere
Pa dogan
Informata rreth publikuesit
Granit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »