SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 308 (HDI) dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '16
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
120705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 3081.6 HDI (dizel)165mi km te sigurta me liber servisi6shpejtsiCd player4 xhama elektrikeKlimPanoramViti ne dhjetor 2009Full extra dhe me hargjime minimale te vogla.Vetura eshte e ardhur nga zvicraNr .. 049 822 511 dhe i njejti nr ne viber +38649822511

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
halit
Gjilan
049/044125724
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »