SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 1.7 CDTI -08
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '16
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
170.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
120710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Opel Meriva 1.7 cdti 101 ps. Viti prodhimit 01.02.2008 e ardhur nga Zvicra me regjistrim RKS e doganuar me 24.12.2015 , vetura eshte ne gjendje perfekte pa asnje problem , nuk ka ndeshje , nuk eshte ne hipotek per kete ju garantoj eshte shum e rujtun , me shpenzime te vogla me nje fjal vetur familjare dhe ekonomike .Per me shum informacion mund te kontaktoni dhe ne nr tel.
Informata rreth publikuesit
Behar
Vushtrri
+37744926477
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »