SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF I
Çmimi :
€899.00
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
1982
Ekstra :
CD Player, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
120715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 1 me regjistrim te skaduar me daten 17.03.2016 nuk ka denim , eshte nje kerr ekonomik me motorr 1.4 diesel motor i polos vitit 92, per me shum info konaktoni
Informata rreth publikuesit
Veton
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »